Justiniškių vaikų ir jaunimo klubas
 

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK) karantino metu

1. Kuriam laikui yra stabdoma ugdymo įstaigų veikla?

Vilniaus miesto savivaldybė yra priėmusi sprendimą ugdymo įstaigų veiklą stabdyti penkioms savaitėms. Jei įvykiai ir situacija šalyje pasikeistų - Savivaldybė iš karto paskelbs apie įstaigų veiklos atnaujinimą.

2. Ar tėvai turės mokėti už ugdymą tuo metu, kai veikla juose nevyks?
Neturės.

3. Kodėl kai kurios priemonės, kurias paskelbė savivaldybė ir vėliau Vyriausybė, iš pradžių skyrėsi?
Vilniaus miesto savivaldybė, matydama kaip sparčiai situacija gali tapti labai pavojinga visuomenei, savo priemones paskelbė ketvirtadienio ryte, Vyriausybė - ketvirtadienį po pietų, todėl kai kurie ribojimai, iki jų suderinimo, buvo skirtingo griežtumo.


KVIEČIAME REGISTRUOTIS

Į JUSTINIŠKIŲ VAIKŲ IR JAUNIMO KLUBE VYKSTANČIUS UŽSIĖMIMUS!


*Muzikos būrelis - vadovas Aleksandr Belkin, registracijos telefono Nr. 8 685 52 006. Kaina mėnesiui 11 Eur.

*Šeštadieninė Žingeiduko mokyklėlė  vadovė Jelena Arnatkevičienė, registracijos telefono Nr. 8 674 34 720. 🎪Kaina mėnesiui 11 Eur.

*Dailės būrelis  vadovė Rūta Venskutė, registracijos telefono Nr. 8 647 08 831. 🎨Kaina mėnesiui 11 Eur.

*Bendrojo fizinio pasirengimo būrelis  vadovas Paulius Kapšys, registracijos telefono Nr. 8 618 79 797. 🚴🏼‍♂️Kaina mėnesiui 11 Eur.

*Pop dainavimo studija "Stereo"  vadovas Rolandas Kostiukas, registracijos telefono Nr. 8 672 03 219. Kaina mėnesiui 11 Eur. 🎷🎺🎻

*Jaunųjų panelių studija  vadovė Rūta Gekienė, registracijos telefono Nr. 8 655 13 131. 🎲Kaina mėnesiui 11 Eur.


🔴Daugiau informacijos  el. paštu rastine@klubasjustiniskes.vilnius.lm.lt ; interneto svetainėje www.justiniskiuklubas.lt 🔴


                                       Įvertinkite mūsų veiklą! https://www.vilnius.lt/emiestas/survey/191664236.php 

Vilniaus Justiniškių vaikų ir jaunimo klubas - tai neformaliojo švietimo institucija, sudaranti sąlygas vaikams ir jaunimui plėtoti gabumus, tenkinti pažintinius interesus ir kūrybinės saviraiškos poreikį po pamokų. 

Justiniškių vaikų ir jaunimo klube suteikiama galimybė išmokti anglų kalbos, smagiai praleisti laiką dainuojant, šokant, piešiant, siuvinėjant, lipdant bei kitaip naudingai ir įdomiai mokantis.

Vaikų ir jaunimo klube galima susirasti draugų, lavinti savo žinias ir įgūdžius, linksmai praleisti laiką, jaustis komandos dalimi.

Kvalifikuoti pedagogai padeda vaikams ir jaunuoliams tobulėti, išbandyti save ir puikiai praleisti laisvalaikį.

Justiniškių vaikų ir jaunimo klubas prieinamas visų socialinių sluoksnių vaikams, yra atviras naujoms idėjoms ir kintantis pagal poreikį. Svarbiausi klubo pasiekimai 2015-2016 m.

Didelė dalis planuoto darbo padaryta, tai rodo klubo ir jo darbuotojų gautos padėkos iš įvairių institucijų. Ypač džiugina geri ryšiai su Justiniškių seniūnija ir Justiniškių bendruomenės asociacija. Pasikeitus seniūnui klubas dalyvavo visose seniūnijos renginiuose: talkoje, šventėje „Vaikų gynimo dienai”, seniūnijos parodoje, susitikime su Vilniaus miesto savivaldybės administratoriumi.

Daug bendradarbiaujame su Vilniaus centrinės bibliotekos Justiniškių filialu, kuris įsikūręs klubo patalpose. Bibliotekoje vyko klubo dailės parodos „Fantazijų puslapiai“, „Dailės magija“, „Smalsučio kelionė į knygų šalį“, vaikų kūrybos paroda „Žiemos žydėjimas“ (vasario mėn.), „Velykinis švenčių ciklas“, „Kelionė į pasakų šalis“. Įvedus bibliotekoje internetą daug užsiėmimų vyksta bibliotekos patalpose.

Kaip visuomet geri ryšiai sieja su „Pelėdos“ pradinės mokyklos dailės būreliu, vaikai lankosi vieni pas kitus, rengė savo darbų parodėles, daug draugavo.

Labai pasisekė klubo organizuotos Justiniškių mikrorojano 25-mečiui skirtos krepšinio, baudų ir tritaškių mėtymo varžybos, kuriose dalyvavo daugiau kaip 60 vaikų. Vaikai buvo apdovanoti medaliais ir atminimo dovanėlėmis.

Direktoriaus vadovaujama Justiniškių seniūnijos komanda Vilniaus miesto seniūnijų varžybose užėmė I vieta tarp 28 Vilniaus miesto seniūnijų.

Už gerą darbą klubo direktorius S. Zinkevičius  Vilniaus miesto mero A. Zuoko buvo apdovanotas aukščiausiu Vilniaus miesto medaliu „Už nuopelnus Vilniaus savivaldai“.