VIlniaus Justiniškių vaikų  ir jaunimo klubas
 

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK) karantino metu

1. Kuriam laikui yra stabdoma ugdymo įstaigų veikla?

Vilniaus miesto savivaldybė yra priėmusi sprendimą ugdymo įstaigų veiklą stabdyti penkioms savaitėms. Jei įvykiai ir situacija šalyje pasikeistų - Savivaldybė iš karto paskelbs apie įstaigų veiklos atnaujinimą.

2. Ar tėvai turės mokėti už ugdymą tuo metu, kai veikla juose nevyks?
Neturės.
3. Kodėl kai kurios priemonės, kurias paskelbė savivaldybė ir vėliau Vyriausybė, iš pradžių skyrėsi?
Vilniaus miesto savivaldybė, matydama kaip sparčiai situacija gali tapti labai pavojinga visuomenei, savo priemones paskelbė ketvirtadienio ryte, Vyriausybė - ketvirtadienį po pietų, todėl kai kurie ribojimai, iki jų suderinimo, buvo skirtingo griežtumo.


ČIA galima rasti informacijos apie psichologinę pagalbą ir emocinę sveikatą COVID pandemijos paveiktiems.


Aktuali COVID-19 informacija ir dokumentai

    Įvertinkite mūsų veiklą! https://www.vilnius.lt/emiestas/survey/191664236.php 

Vilniaus Justiniškių vaikų ir jaunimo klubas - tai neformaliojo švietimo institucija, sudaranti sąlygas vaikams ir jaunimui plėtoti gabumus, tenkinti pažintinius interesus ir kūrybinės saviraiškos poreikį po pamokų. 

Justiniškių vaikų ir jaunimo klube suteikiama galimybė išmokti smagiai praleisti laiką dainuojant, piešiant, šokant bei kitaip naudingai ir įdomiai mokantis.

Vaikų ir jaunimo klube galima susirasti draugų, lavinti savo žinias ir įgūdžius, linksmai praleisti laiką, jaustis komandos dalimi.

Kvalifikuoti pedagogai padeda vaikams ir jaunuoliams tobulėti, išbandyti save ir puikiai praleisti laisvalaikį.

Justiniškių vaikų ir jaunimo klubas prieinamas visų socialinių sluoksnių vaikams, yra atviras naujoms idėjoms ir kintantis pagal poreikį.