VIlniaus Justiniškių vaikų  ir jaunimo klubas
 

Jaunųjų panelių studija

Šio būrelio tikslas - suteikti mergaitėms galimybę atrasti rankdarbių pasaulį, galimybę pritaikyti juos kasdieninėje veikloje, skatinti antrinių žaliavų panaudojimą, ugdytis laisvumą, kūrybiškumą, savarankiškumą bei gebėjimą atskleisti savo kūrybines galias.

Studijoje mergaitėms bus sudarytos sąlygos išmokti gaminti papuošalus iš organzos, karoliukų, vilnos, siūlų, siuvinėti, nerti vašeliu, megzti, gaminti atvirukus iš gamtinės medžiagos, popieriaus, daryti įvairius floristikos darbus, karpyti karpinius, kurti įvairius dirbinius iš šieno, pagal pageidavimą pinti sodus iš šiaudų, gaminti žaisliukus eglutei. Taip pat mergaitėms bus suteikta galimybė susipažinti ir išbandyti įvairius dovanų pakavimo, puošimo būdus, išmokti komponuoti puokštes, naudotis ornamentika, spalvų derinimu, kaukių gamyba, dekupažo technika.

Studijoje mergaitės ieškos netradicinių sprendimų įvairiose situacijose, pvz. kaip prikelti jau nenaudojamą daiktą naujam gyvenimui, atnaujins rūbus naujomis puošniomis detalėmis. Pasitelkdamos kruopštumą ir atidumą, ugdysis estetinio grožio supratimą ir tvarką.